W dniu 25.05.2026 w Gorlicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Nożnej chłopców. Do zawodów zgłosiło się dziewięć zespołów. Drużyny rozlosowano do trzech grup, gry w grupach "każdy z każdym". Drużyny które wygrały rozgrywki grupowe spotkały się w grupie finałowej. Grupę finałową wygrała drużyna chłopców z SP Śnietnica drugie miejsce zajęli chłopcy z SP 1 Ropa a trzecie SP Bobowa. Rozgrywki grupowe










