IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ XX SPARTAKIADY LA

POWIATU GORLICKIEGO 2020/2021

REGULAMIN INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE 
w kategorii dziewcząt i chłopców
Cel: popularyzacja lekkoatletyki w powiecie gorlickim,kształtowanie nawyków do aktywnego uczestnictwa w sporcie, wyłonienie najlepszych zawodników/czek na zawody wojewódzkie.
Organizatorzy:Starostwo Powiatu Gorlickiego, Burmistrz Bobowej,Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach, Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Bieczu

Termin i miejsce: 2 PAŹDZIERNIK 2020 (PIĄTEK)

BOBOWA,ul. Sportowa (stadion sportowy),godz. 9.30

Uwagi: w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych proszę opiekunów przed wyjazdem o kontakt telefoniczny (603 666 998)w celu potwierdzenia przełożenia lub odwołania zawodów. W razie niesprzyjającej pogody o nowym terminie zawodów organizatorzy powiadomią telefonicznie i mailowo te zespoły, które będą zgłoszone w Systemie Rejestracji Szkół.

PROGRAM ZAWODÓW

Dziewczęta: biegi 100 m, 300 m, 600 m, skok w dal, pchnięcie kulą (3 kg), rzut oszczepem(500 g).

Chłopcy:biegi 100 m, 300 m, 1000 m,skok w dal, pchnięcie kulą (5 kg), rzut oszczepem(600 g).

Uczestnictwo: opiekunowie drużyn muszą przedłożyć organizatorom,bezpośrednio przed zawodami, imienną listę zgłoszeń, wygenerowaną z SRS, wydrukowaną i podpisaną przez dyrektora placówki oświatowej i opiekuna ekipy sportowej. Startują uczniowie (dziewczęta i chłopcy) z roczników 2006 i 2007.

Uczestnicy ma prawo startu w dwóch konkurencjach.

Udział w biegach długich na dystansie 600 i 1000 m. wyklucza start w drugiej konkurencji. Do udziału w zawodach wojewódzkich kwalifikuje się po troje najlepszych w konkurencjach biegowychi po dwoje najlepszych w konkurencjach technicznych.

Zgłoszenia: pisemny wykaz uczestników (maksymalnie po 3 osoby do konkurencji) proszę przesłać na adres e-mail :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.oraz dokonać zgłoszenia na stronie SRS do dnia 30.IX.18

do godz. 15.00, tel. kierownik zawodów: 603 666 998.

Bez zgłoszenia w wymaganym terminie reprezentacja szkolna nie zostanie dopuszczona do zawodów. Zgłoszenie wg wzoru: nazwisko i imię, rocznik, konkurencje (uwaga! nie stosować zgłoszenia wg wzoru: konkurencjai do nich przypisani startujący). Uczestników obowiązuje posiadanie legitymacji szkolnej w dniu zawodów oraz podpisane oświadczenie SZS dot. korona wirusa.

Nagrody: za zajęcie miejsc I - III w poszczególnych konkurencjach najlepsi otrzymają medalei dyplomy.

Finansowanie: koszty organizacyjne zawodów pokrywa Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Bieczu.Koszty udziału w zawodach startujące szkoły finansująwe własnym zakresie.

Różne: ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatorów.

Biecz, wrzesień .2020 r. Organizatorzy