LICEALIADA XX SPARTAKIADY LA POWIATU GORLICKIEGO 2020/2021

REGULAMIN INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

w kategorii dziewcząt i chłopców

Cel: popularyzacja lekkoatletyki w powiecie gorlickim,kształtowanie nawyków do aktywnego uczestnictwa w sporcie, wyłonienie najlepszych zawodników/czek na zawody wojewódzkie.

Organizatorzy:Starostwo Powiatu Gorlickiego, Burmistrz Bobowej,Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach, Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Bieczu

Termin i miejsce: 2 października 2020 (piątek)

Bobowa, stadion, godz. 9.30

Uwagi: w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych proszę opiekunów przed wyjazdem o kontakt telefoniczny (603 666 998) w celu potwierdzenia przełożenia lub odwołania zawodów. W razie problemów z pogodą, o nowym terminie zawodów organizatorzy powiadomią telefonicznie i mailowo te zespoły, które będą zgłoszone w Systemie Rejestracji Szkół.

PROGRAM ZAWODÓW

Dziewczęta: biegi 100,200,400,800,1500m, skok w dal, pchnięcie kulą (4 kg), rzut oszczepem(600 g).

Chłopcy: biegi, 100,200,400,800,1500 m, skok w dal, pchnięcie kulą(6 kg), rzut oszczepem(800 g).

Uczestnictwo: opiekunowie drużyn muszą przedłożyć organizatorom,bezpośrednio przed zawodami, imienną listę zgłoszeń, wygenerowaną z SRS, wydrukowaną i podpisaną przez dyrektora placówki oświatowej i opiekuna ekipy sportowej. Startują uczniowie rocz. 2008 i młodsi (dziewczęta i chłopcy) Uczestnik ma prawo startu w dwóch konkurencjach. Udział w biegach długich na dystansie 800 i 1500 m. wyklucza start w drugiej konkurencji. Do udziału w zawodach wojewódzkich kwalifikuje się po troje najlepszych w konkurencjach biegowychi po dwoje najlepszych w konkurencjach technicznych.

Zgłoszenia: pisemny wykaz uczestników (maksymalnie po 3 osoby do konkurencji) proszę przesłać na adres e-mail :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dokonać zgłoszenia na stronie SRS do dnia 30.IX.20 ,do godz. 15.00, tel. kierownik zawodów: 603 666 998.

Bez zgłoszenia w wymaganym terminie reprezentacja szkolna nie zostanie dopuszczona do zawodów. Zgłoszenie wg wzoru: nazwisko i imię, rocznik, konkurencje (uwaga! nie stosować zgłoszenia wg wzoru: konkurencjai do nich przypisani startujący). Uczestników obowiązuje posiadanie legitymacji szkolnej w dniu zawodów oraz podpisane Oświadczenie SZS – dotyczące korona wirusa.

Nagrody: za zajęcie miejsc I-III w poszczególnych konkurencjach najlepsi otrzymają medale i dyplomy.

Finansowanie: koszty organizacyjne zawodów pokrywa Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Bieczu.Koszty udziału w zawodach startujące szkoły finansująwe własnym zakresie.

Różne: ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatorów.

Biecz, wrzesień 2020 r.

Organizatorzy