KOMUNIKAT     POWIATOWE   SZTAFETOWE   BIEGI   PRZEŁAJOWE

Igrzyska  Dzieci  2020 / 2021

Organizator: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Bieczu,  OSiR Gorlice 
Termin i miejsce zawodów:  23 wrzesień  2020 roku – stadion  sportowy  OSiR  w Gorlicach.
Kierownik zawodów: Jerzy Bugno.  Obsługa medyczna: Magdalena Znamirowska.
Warunki atmosferyczne: słonecznie, lekki  wiatr, temperatura 24ºC.

Wszyscy uczestnicy zawodów  złożyli  pisemne oświadczenia o braku  kontaktu z osobami zarażonymi  wirusem Covid 19. Dezyfekowano  dłonie i pałeczki startowe przed startem w każdym biegu. Biegi  odbywały się seriami w jednorodnej kategorii  wiekowej. Bezpośrednio  po zakończeniu  biegu  wydawano dyplomy  i medale za I, II i III  miejsca.

Wyniki  dziewcząt: 6 x 800 m

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

WYNIK

1

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ropie

19,16

2

Szkoła  Podstawowa w Rożnowicach

20,26

3

Szkoła  Podstawowa w Łosiu

20,36

4

Szkoła  Podstawowa  w  Stróżnej

20,55

5

Szkoła  Podstawowa w Lipinkach

21,33

6

Szkoła  Podstawowa  w Szymbarku

24,15

 

Wyniki chłopców:       6 x 1000 m

1

Szkoła  Podstawowa nr 1 w Ropie

23,21

2

Szkoła  Podstawowa w  Szymbarku

24,39

3

Szkoła  Podstawowa w  Kobylance

25,19

4

MZS nr 1 w Gorlicach

25,42

5

Szkoła  Podstawowa w Łosiu

26,05

6

Szkoła  Podstawowa w  Lipinkach

26,11

7

Szkoła  Podstawowa w   Stróżnej

29,01

 

Wyniki  dziewcząt:  6 x 1000 m

1

Szkoła Podstawowa w Szymbarku

26,01

2

Szkoła Podstawowa w Lipinkach

26,16

3

Szkoła Podstawowa w Stróżnej

26,24

4

Szkoła Podstawowa NR 1 w Ropie

27,35

5

Szkoła Podstawowa w Rożnowicach

27,49

6

Szkoła Podstawowa w Kobylance

27,59

7

MZS nr 1 w Gorlicach

30,00

 

Wyniki chłopców:  6 x 1200 m

1

Szkoła  Podstawowa w Szymbarku

27,45

2

Szkoła  Podstawowa  Nr 1 w Łużnej

28,25

3

Szkoła  Podstawowa Nr 1 w Ropie

28,36

4

Szkoła  Podstawowa w  Dominikowicach

30,32

5

Szkoła  Podstawowa w Stróżnej

32,55

 

Wyniki  dziewcząt:   6 x 1000 m

1

Zespół  Szkół  Ogólnokształcących w Bobowej

25,12

2

Zespól   Szkół  nr 1 w Gorlicach

25,21

3

Zespól   Szkół  Ekonomicznych w Gorlicach A

25,35

4

Zespól   Szkół  Ekonomicznych w Gorlicach B

27,17

 

Wyniki chłopców: 6 x 1200 m

1

Zespół   Szkół  nr  1 w Gorlicach

24,15

2

Zespól   Szkół  Ekonomicznych w Gorlicach A

25,06

3

Zespół  Szkół  Ogólnokształcących w  Bobowej

26,13

4

Zespól   Szkół  Ekonomicznych w Gorlicach B

28,05

 

 

Szkoły za  I , II  i III  miejsca  otrzymały  pamiątkowe  medale.  Wszystkie drużyny  dyplomy.                  

Pierwsze   2 sztafety  awansowały  na zawody  wojewódzkie w Nowym  Targu 13 padziernika 2020.